Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Zmiany personalne w Urzędzie Miasta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2019 r. o 18:31 Powrót do artykułu
Jakson jest podatny na wpływy. Był Soboń, Pejo, Piotrowicz, Reszka, Łukasik, Dmowski, a teraz jest Jankowska. Każdy o tym wie, ale nikt tego nie mówi głośno. "Król jest nagi" a dwie osoby uszyły mu szaty za ogromne pieniądze- obecny jedyny zastępca w komitywie z sekretarz. Ten kto miał odwagę powiedzieć, że "Król jest nagi" został odsuniety, czyli Obrusiewicz i Radek. Proszę sprawdzić oświadczenia majątkowe a tam wydaje mi się, że burmistrz zarabia mniej niż nowy zastępca i dużo mniej niż sekretarz a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ale, ale czy burmistrz o tym wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden zastępca i sekretarz wystarczy do zarządzania miastem? Nie! Wystarczy jeden burmistrz, któremu się chce włączyć samodzielne myślenie! Ale w pewnym wieku trzeba wiedzieć kiedy skończyć i odejść. Był czas, były sukcesy a teraz wstyd. No chyba, że ufa się Blondi i zastępcy to wtedy sukcesy to "Park Avia", plac pełen zakazów, super drogi gruntowe w nowoczesnej technologii i rewelacyjne przejęcie ulicy aby wybudować dwie wiaty przystankowe! Szkoła, że wybory są tak późno!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna radnego M.M. z czasów studiów ten wie, że to szajbus i krętacz, który wejdzie w dupę każdemu za profity.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zna znadobrze sytuację ten wie jak Dmowski został wiceburmistrzem. Sekretarz wspierała Sawickiego w kampanii do sejmiku kosztem Dmowskiego. Sawicki wygryzł Dmowskiego z list. Dmowskiego zastąpił Piotrowicz, wtedy sekretarz wspierała jeszcze bardziej Sawickiego. Dmowski na otarcie łez dostał stołek wice. Plan jest jeden burmistrzem po Jaksonie ma być Sawicki. Jankowska albo sekretarzem ze względu na kasę i wpływy albo Warszawa. Tylko nie wiem czy ktoś się zdecyduje przyjąć osobowość o takim charakterze jak ona. Dmowski jest tylko narzędziem w rozgrywce a tam gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta, zatem Magiera wyczuł sytuację i walczy. Teraz tylko on może zagrozić Sawickiemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Reszka, wszystko fajnie, tylko dlaczego pan burmistrz Jakson, który nota bene jest porządnym człowiekiem, eliminuje nieudaczników, ludzi nieuczciwych, nielojalnych ze swojego otoczenia, jednych szybciej, innych wolniej, pana i kilku przez pana wymienionych powyżej -  dość szybko się pozbył. Pan Soboń i pani Jankowska byli ludźmi burmistrza, on ich namaścił wbrew woli otoczenia politycznego., zawsze lojalnymi wobec niego, stąd długie  ich trwanie. Burmistrz teraz wspiera Sobonia, a  panią Jankowską  to on obsadził na funkcji sekretarza wbrew woli "grup  wywierajacych wpływ". Zadecydowała wzorcowa współpraca wcześniejsza, pani Jankowska była audytorem w UM. A pan jesteś głupi, tymi wpisami dałeś temu dowód, tym bardziej ,że z tego co wiem to obaj z Piotrowiczem chcieliście być sekretarzem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas na ludzi młodych i aktywnych. Tych którzy robią coś dla mieszkańców, znają ich potrzeby i nie interesują ich ani stanowiska, ani pieniądze. Niestety dzisiaj nie ma ich w urzędzie. Mieszkańcy Świdnika widzą takich tylko 3. To Pan Radosław Brzózka i Pan Konrad Sawicki. Obaj pokazali pracując dotychczas u Pana Wojewody, że tylko ciężką pracą i oddaniem ludziom i ich sprawom można budować, a pozostali niech się kłócą i obrażają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś w kilku komentarzach daje upust gorzkim żalom. Czyżby jeden z byłych prezesów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondynkę z pieniędzy męża, precz.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blondynkę z pieniędzmi męża, precz..
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chociaż studia skończył, bo tobie - sądząc po poziomie wypowiedzi - chyba nie po drodze było do jakiejkolwiek szkoły 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidowac caly ten urzad i powolac soltysa tej wiochy, ktory bedzie sie konsultowal z ksiedzem proboszczem - na to samo wyjdzie a bedzie taniej;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robio co chco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson jest podatny na wpływy. Był Soboń, Pejo, Piotrowicz, Reszka, Łukasik, Dmowski, a teraz jest Jankowska. Każdy o tym wie, ale nikt tego nie mówi głośno. "Król jest nagi" a dwie osoby uszyły mu szaty za ogromne pieniądze- obecny jedyny zastępca w komitywie z sekretarz. Ten kto miał odwagę powiedzieć, że "Król jest nagi" został odsuniety, czyli Obrusiewicz i Radek. Proszę sprawdzić oświadczenia majątkowe a tam wydaje mi się, że burmistrz zarabia mniej niż nowy zastępca i dużo mniej niż sekretarz a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ale, ale czy burmistrz o tym wie?
 Panie Reszka, jaki pan niemądry, logika formalna szwankuje, wszystkie te osoby namaścił Jakson, bardziej lojalnych wobec niego, jak pani Jankowska i pan Soboń nie widziałem. Pan Jakson długo przebacza ale w końcu pozbywa się nieudaczników i nielojalnych, tak jak pana. Lojalni nadal z nim pracują. Myślę, że niedługo przestanie być pan starostą, a do Urzędu Miasta też nie będzie powrotu.  "Manipulowany" Jakson siódmą kadencje będzie burmistrzem, teraz jest szóstą. A po tych , co nim "rządzili" ,nie zostanie śladu, pan wybiegł przed orkiestrę, za wcześnie, za wcześnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson jest podatny na wpływy. Był Soboń, Pejo, Piotrowicz, Reszka, Łukasik, Dmowski, a teraz jest Jankowska. Każdy o tym wie, ale nikt tego nie mówi głośno. "Król jest nagi" a dwie osoby uszyły mu szaty za ogromne pieniądze- obecny jedyny zastępca w komitywie z sekretarz. Ten kto miał odwagę powiedzieć, że "Król jest nagi" został odsuniety, czyli Obrusiewicz i Radek. Proszę sprawdzić oświadczenia majątkowe a tam wydaje mi się, że burmistrz zarabia mniej niż nowy zastępca i dużo mniej niż sekretarz a to dopiero wierzchołek góry lodowej. Ale, ale czy burmistrz o tym wie?
Panie Reszka, jaki pan niemądry, logika formalna szwankuje, wszystkie te osoby namaścił Jakson, bardziej lojalnych wobec niego, jak pani Jankowska i pan Soboń nie widziałem. Pan Jakson długo przebacza ale w końcu pozbywa się nieudaczników i nielojalnych, tak jak pana. Lojalni nadal z nim pracują. Myślę, że niedługo przestanie być pan starostą, a do Urzędu Miasta też nie będzie powrotu.  "Manipulowany" Jakson siódmą kadencje będzie burmistrzem, teraz jest szóstą. A po tych , co nim "rządzili" ,nie zostanie śladu, pan wybiegł przed orkiestrę, za wcześnie, za wcześnie.
 siódma kadencja ? nie emerytura ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin vel Waldemar J. się odezwał. IP prawdę Ci powie. Cieszę się, że w końcu głos zabrał burmistrz. Panie Waldku Pan się nie boi... śpiewał jeden z moich ulubionych wykonawców. Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się ino sznur... ja panu zacytuję. Żryjcie się między sobą jak mawia znany kabareciarz, mocniej i głośniej a Pan niech będzie dalej marionetką. Dla nas to tylko lepiej, nic robić nie musimy tylko patrzymy jak zżera was wzajemna nienawiść. Ceniłem nowego zastępcę, ale po tym co czytam i po tym co mówią urzędnicy o sekretarz to ostatnia kadencja pislamu w Świdniku. Zachęcam dalej do wzajemnego hejtu. Radnych Piotrowicza i Sawickiego już zniszczyliście, teraz kolejni Dmowski i Reszka są mieszani z błotem, najmłodszemu narybkowi Magierowi pomyje wylaliście na głowę. Ot cały pislam świdnicki. Zacieram ręce i czekam na kolejne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Pislandzie świdnickim trwa właśnie zmiana przy korycie. Słychać kwik ryjków odciągniętych od koryta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin vel Waldemar J. się odezwał. IP prawdę Ci powie. Cieszę się, że w końcu głos zabrał burmistrz. Panie Waldku Pan się nie boi... śpiewał jeden z moich ulubionych wykonawców. Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się ino sznur... ja panu zacytuję. Żryjcie się między sobą jak mawia znany kabareciarz, mocniej i głośniej a Pan niech będzie dalej marionetką. Dla nas to tylko lepiej, nic robić nie musimy tylko patrzymy jak zżera was wzajemna nienawiść. Ceniłem nowego zastępcę, ale po tym co czytam i po tym co mówią urzędnicy o sekretarz to ostatnia kadencja pislamu w Świdniku. Zachęcam dalej do wzajemnego hejtu.  Radnych Piotrowicza i Sawickiego już zniszczyliście, teraz kolejni Dmowski i Reszka są mieszani z błotem, najmłodszemu narybkowi Magierowi pomyje wylaliście na głowę. Ot cały pislam świdnicki. Zacieram ręce i czekam na kolejne komentarze.
 Ja zgadzam się, co do żarcia między sobą, nie jest to w samorządach  i w polityce  dziwowisko. Myślę, że burmistrz ma dyskusję na tym forum daleko "w tyle" , a głos zabiera pani Jankowska, wszyscy kandydaci na burmistrza oraz osoby odsunięte od stanowisk. Myślę też, że jedną z  umiejętności pana Jaksona jest nieustanne godzenie kłócących się frakcji politycznych i utrzymywanie ich w jednym komitecie wyborczym. Gdyby nie to, dawno byłoby 4 prawicowe grupy wyborcze i całe to towarzystwo poszłoby do diabła. Dla mnie kuriozalne jest i tu się zgadzam z cyt. komentarzem, że sr...ją we własne gniazdo, patrzę na to jednak  jak na normalne zjawisko socjologiczne. Występuje to też w wielkiej polityce, vide  walki w lubelskim PO czy PIS-ie, emocje przesłaniają nawet własny polityczny interes.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin vel Waldemar J. się odezwał. IP prawdę Ci powie. Cieszę się, że w końcu głos zabrał burmistrz. Panie Waldku Pan się nie boi... śpiewał jeden z moich ulubionych wykonawców. Miałeś chamie złoty róg, ostał Ci się ino sznur... ja panu zacytuję. Żryjcie się między sobą jak mawia znany kabareciarz, mocniej i głośniej a Pan niech będzie dalej marionetką. Dla nas to tylko lepiej, nic robić nie musimy tylko patrzymy jak zżera was wzajemna nienawiść. Ceniłem nowego zastępcę, ale po tym co czytam i po tym co mówią urzędnicy o sekretarz to ostatnia kadencja pislamu w Świdniku. Zachęcam dalej do wzajemnego hejtu.  Radnych Piotrowicza i Sawickiego już zniszczyliście, teraz kolejni Dmowski i Reszka są mieszani z błotem, najmłodszemu narybkowi Magierowi pomyje wylaliście na głowę. Ot cały pislam świdnicki. Zacieram ręce i czekam na kolejne komentarze.
Ja zgadzam się, co do żarcia między sobą, nie jest to w samorządach  i w polityce  dziwowisko. Myślę, że burmistrz ma dyskusję na tym forum daleko "w tyle" , a głos zabiera pani Jankowska, wszyscy kandydaci na burmistrza oraz osoby odsunięte od stanowisk. Myślę też, że jedną z  umiejętności pana Jaksona jest nieustanne godzenie kłócących się frakcji politycznych i utrzymywanie ich w jednym komitecie wyborczym. Gdyby nie to, dawno byłoby 4 prawicowe grupy wyborcze i całe to towarzystwo poszłoby do diabła. Dla mnie kuriozalne jest i tu się zgadzam z cyt. komentarzem, że sr...ją we własne gniazdo, patrzę na to jednak  jak na normalne zjawisko socjologiczne. Występuje to też w wielkiej polityce, vide  walki w lubelskim PO czy PIS-ie, emocje przesłaniają nawet własny polityczny interes.  
 Też myślę, że Jakson z perspektywy 6 kadencji takich dyskusji przeżył dziesiątki i udział w dyskusji na tym forum ma w głębokim poważaniu. Jak to napisano w jednym z komentarzy, przy odrywaniu ryjków od koryta mamy głośny kwik. Trzeba powiedzieć, że "długie trwanie" Jaksona w Świdniku spowodowane jest również tym, że jednak dość często odnawia system władzy pozbywając się "nieudaczników".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Soboń kluczem, reszta ma ambicje np. Brzóżka, Reszka i te inne pisotwarze. Wszyscy nadskakują Soboniowi. Jakson ? Poprzymierza mundury, coś tam palnie w kościele, przeleci się po szlaku Żołnierzy Wyklętych i tyle jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Waldku pan się nie ośmiesza. Przecież widać, że piszesz komentarze. Chwalić sam siebie to żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...